• تاریخ : ۱۳ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : متن

325193 516 تجاوز دو برادر افغانستانی به دختر ایـــرانی

دو فطریقهنده افغانستانی که به اتهام تجاوز به یک دختر بازداشت و محاکمه شدند، از سوی هیئت قضائی به شلاق و اخراج از کشور محکوم شدند.

 

به نقل شرق، چندی پیش دختر جوانی با ظاهری آشفته به اداره پلیس رفـــــت و ادعا کرد دو مرد جوان که امیر و امید نام دارند، به او تجاوز کرده‌اند.

 

او به مأموران گفت: برای خرید لباس به مغازه‌ رفـــــته بودم، قبلا هم از آنجا خرید کرده بودم و فطریقهنده‌ها را می‌شناختم. برای رفـــــتن به توالت به طبقه بالای مغازه که به‌عنوان انبار از آن اســتفاده می‌کنند، رفـــــتم که متوجه شدم یکی از فطریقهنده‌ها پشت سرم به طبقه بالا آمد و با روسری جلوی دهانم را گرفـــــت و به من تجاوز کرد. بعد از چند دقیقه، برادرش به طبقه بالا آمد. از او کمک خواســتم؛ اما او نیز من را آزار داد.

 

مأموران با شنیدن این خبر، تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کرده و از دو مرد جوان بازجویی کردند. آنها به مأموران گفتند دختر را نمی‌شناسند و هرگز به او آزار نرسانده‌اند؛ اما نتایج بررسی‌های پزشکی قانونی حاکی از آن بود که امیر با این دختر جوان رابطه برقرار کرده اســت.

 

در ادامه تحقیقات، امیر هنگامی که متوجه شد مأموران مدارک محکمی علیه وی دارند، اعتراف کرد و گفت: من با دختر جوان رابطه‌ داشته‌ام؛ اما امید با توجه به اینکه شاهدان دیده بودند که به طبقه بالا رفـــــته اســت، همچنان بر بی‌گناهی خود پافشاری کرد و ادعا کرد هرگز آزار و اذیتی به این دختر نرسانده اســت.

 

با توجه به شکایت دختر جوان و سایر مدارک موجود در پرونده، کیفرخواســتی علیه آنها صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه هشتم دادگاه کیفری اســتان تهران به ریاســت قاضی اصغرزاده ارســال شد.

 

روز گذشته در جلسه رسیدگی به این پرونده، ابتدا شاکی در جایگاه ویژه ایستاد و شکایت خود را مطرح کرد سپس امیر برابر قضات ایستاد و گفت: قبول دارم که با این دختر ارتباط داشتم؛ اما او با میل خود این کار را انجام داد. چطور می‌توانستم به زور به او تجاوز کنم؛ درحالی‌که طبقه پایین مغازه ما همیشه شلوغ اســت و مردم در رفـــــت‌و‌آمد هستند. سپس نوبت به امید رسید.

 

او در دفاع از خود، گفت: من با این دختر رابطه‌ای نداشتم و به او آزار و اذیتی نرسانده‌ام. در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند و امیر را به صد ضربه شلاق و امید را به ٩٩ ضربه شلاق محکوم کردند و به‌عنوان مجازات تکمیلی، رأی به اخراج هر دو نفر از ایـــران و بازگشت به افغانستان دادند.

 

قاضی اصغرزاده درباره اخراج این دو نفر از کشور، گفت: دادگاه به‌عنوان مجازات تکمیلی، حضور این دو نفر را به دلیل تجاوز به ناموس ایـــرانیان خطرناک تشخیص داد و رأی به اخراج این دو نفر از کشور داد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته تجاوز دو برادر افغانستانی به دختر ایـــرانی اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما