• تاریخ : ۱۳ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : متن

خودروی زیبای ژاپنی یعنی تویوتا لندکروزر پرادو مدل ۲۰۱۸، طبق گزارش ها در سپتامبر ســال ۲۰۱۷ روانه بازار خواهد شد.

توما – تویوتا برای عرضه مدل بازطراحی شده لندکروزر پرادو خود در سپتامبر ســال جاری در ژاپن آماده می شود. که البته تا انتهای همین ســال قرار اســت در امارات متحده عربی و عربستان نیز از این خودروی جدید و محبوب کمپانی تویوتا در این کشورها رونمایی شود و این خودروی جدید به طور رسمی به بازار خاورمیانه راه پیدا کند.
مدل ۲۰۱۸ پرادو از طراحی داخلی متفاوت برخوردار اســت و آن طور که از تصــویر های درز کرده این این ماشین پیداســت، طراحی جلو این ماشین نیز به طور کلی تغییر کرده اســت.
1x1.trans انتشار عــکــس هـا جدید از تویوتا لندرکروزر پرادو مدل ۲۰۱۸ برای عرضه تا پایان ســال در خاورمیانه


نسل چهارم تویوتا لندکروزر پرادو در ســال ۲۰۰۹ به بازار آمد و اینطور که از عــکــس هـا بر می آید، شاهد فیسلیفت دیگری در مدل های ۲۰۱۸ هستیم. قسمت جلوی این ماشین بیشترین تغییرات را در طراحی این SUV به خود دیده اســت به طوری که طراحی پنجره مشبک جلوی ماشین با چراغ های براق تر و جذاب تر همراه شده اســت.سپر،چراغ های مه شکن، و همچنین پنجره مشبک کوچک قسمت پایین ماشین نیز بازطراحی شده اند و این در حالی اســت که قسمت کاپوت ماشین با خطوطی که در ان به کار رفـــــته اســت تقریبا به چشم نمی آید و به عنوان یکی از ویژگی های برتر این SUV می توان از آن یاد کرد.
1x1.trans انتشار عــکــس هـا جدید از تویوتا لندرکروزر پرادو مدل ۲۰۱۸ برای عرضه تا پایان ســال در خاورمیانه
تویوتا لندکروزر پرادو مدل ۲۰۱۸ در واقع الهام گرفـــــته شده ازآخرین مدل تویوتا لندکروزر اســت چرا که طراحی کنسول داخلی ان و اســتفاده از دو محور برای این ماشین با نمونه های قبلی مشابه اســت.البته پنل سرگرمی به کار رفـــــته در این مدل جدید، مورد متفاوتی با مدل های قبلی به شمار می رود. با این وجود این امکان وجود دارد که تویوتا در تیم های مختلف این ماشین را عرضه کند که در هر تریم از آن شاهد تفاوت های ظاهری در آن باشیم. دومین تغییر اساسی که نسبت به مدل های قبلی در این ماشین شاهد هستیم، افزایش امنیت راننده به لطف فناوری خاص تویوتا یعنی Saftey sense P به دست آمده اســت.
این مدل از تویوتا با آپشن های مختلفی در بخش موتور خود به بازار عرضه خواهد شد که عبارتند ازموتور چهار سیلندر با پیشرانه ۲٫۷ لیتری بنزینی ۲TR-FE و موتور ۶ سیلندر با پیشرانه ۳٫۵ لیتری ۷GR-FKS و موتور ۶ سیلندر با پیشرانه ۴ لیتری بنزینی ۱GR-FE و چهار سیلندر با پیشرانه ۲٫۸ لیتری دیزلی ۱GD-FTV و چهار سیلندر با پیشرانه ۳ لیتری دیزلی ۱KD-FTV و چهار سیلندر سه لیتری دیزلی ۵L-E. که در امارات متحده عربی تنها مدل هایی با موتور های با پیشرانه ۴ لیتری بنزینی ۱GR-FE و ۲٫۷ لیتری بنزینی ۲TR-FE عرضه خواهد شد.

حال باید منتظر ماند و دید این خودروی زیبا و محبوب در بین ایـــرانی ها چه زمانی و با چه قیمتی وارد کشور خواهد شد. به نظر می رسد با توجه به قیمت های جهانی این خودرو، خریداران این خودرو می بایست مبلغی بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان برای خرید این شاسی بلند زیبا کنار بگذارند.

لینک منبع

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته انتشار عــکــس هـا جدید از تویوتا لندرکروزر پرادو مدل ۲۰۱۸ برای عرضه تا پایان ســال در خاورمیانه اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما